Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Matcher
MARS 2020
 
01
16:00
sön
16:00    
Sportfältet Teleborg
Sandsbro AIK - Vederslöv-Dänningelanda Idrottsförening0  -  1  
 
11
19:20
ons
19:20    
Granvallen, konstgräs
Hovshaga/Sandsbro - Vederslöv/Dänningelanda IF3  -  0  
 
22
14:00
sön
14:00    
Tallevi, konstgräs
Vederslöv/Dänningelanda IF - IFK Grimslöv0  -  7  
 
26
19:30
tor
19:30    
Värendsvallen
Räppe GOIF (D4) - Vederslöv/Dänningelanda IF (D4)0  -  3  
28
12:30
lör
12:30    
Hagavallen, konstgräs
Vederslöv/Dänningelanda IF - Trekanten/Smedby  -      
29
16:00
sön
16:00    
Granvallen, konstgräs
Vederslöv/Dänningelanda IF (D4) - Moheda IF (D3)0  -  6  
APRIL 2020
 
20
18:45
mån
18:45    
Virdavallen
Alvesta GOIF B (9-m) - Vederslöv-Dänningelanda IF B (9-m)  -      
JUNI 2020
 
15
19:00
mån
19:00    
Norremark
Sandsbro AIK - Vederslöv-Dänningelanda Idrottsförening  -      
15
19:00
mån
19:00    
Norremark 1
Sandsbro/Hovshaga B (D4) - Vederslv/Dnningelanda IF (D4)2  -  4  
17
19:00
ons
19:00    
Ingelvi
Ingelstads IK B (9-m) - Vederslöv-Dänningelanda IF4  -  4  
 
28
17:00
sön
17:00    
Bortamatch
Liatorp IF - Vederslöv-Dänningelanda Idrottsförening  -      
AUGUSTI 2020
 
08
16:00
lör
16:00    
Dänningevallen
Vederslöv-Dänningelanda IF - Sölvesborgs GoIF /Lörby IF U5  -  3  
 
10
19:00
mån
19:00    
Räppevallen
Räppe GOIF - Vederslöv-Dänningelanda IF B (9-m)5  -  1  
16
16:00
sön
16:00    
Bräknevallen
Hoby GIF (9-m) - Vederslöv-Dänningelanda IF5  -  5  
 
17
18:45
mån
18:45    
Dänningevallen
Vederslöv-Dänningelanda IF B (9-m) - IFK Lammhult (9-m)8  -  2  
21
18:30
fre
18:30    
Furuskans
Vederslöv-Dänningelanda IF - IFK Grimslv B (9-m)10  -  0  
 
24
18:30
mån
18:30    
Moheda IP
Moheda IF B (9-m) - Vederslöv-Dänningelanda IF B (9-m)1  -  5  
30
12:00
sön
12:00    
Klockarebacken
Hällaryds IF B - Vederslöv-Dänningelanda IF3  -  2  
 
31
18:15
mån
18:15    
Dänningevallen
Vederslv-Dnningelanda IF B (9-m) - Älmhults IF B5  -  0  
SEPTEMBER 2020
 
05
12:00
lör
12:00    
Ringvallen
Lagans AIK U (9-m) - Vederslöv-Dänningelanda IF B (9-m)1  -  2  
06
16:00
sön
16:00    
Dänningevallen
Vederslöv-Dänningelanda IF - Ronneby BK B (9-m)2  -  6  
 
12
11:00
lör
11:00    
Hovmantorps IP
LGOIF/HGOIF - Vederslöv-Dänningelanda IF1  -  6  
13
12:00
sön
12:00    
Dänningevallen
Vederslöv-Dänningelanda IF B (9-m) - Hjortsberga IF (9-m)0  -  6  
 
19
11:00
lör
11:00    
Dänningevallen
Vederslöv-Dänningelanda IF - Tingsryd United FC B (9-m)5  -  1  
20
15:00
sön
15:00    
Enevallen
Liatorp/Eneryda - Vederslöv-Dänningelanda IF B (9-m)3  -  0  
 
24
19:00
tor
19:00    
Granvallen
Vederslöv-Dänningelanda IF B (9-m) - Sandsbro/Hovshaga B6  -  1  
26
12:00
lör
12:00    
Åsavallen
Listerby IK - Vederslöv-Dänningelanda IF1  -  5  
 
Våra samarbetspartner